Cestování nedoporučujeme aneb Nejnebezpečnější města na světě!

I když je cestování mým koníčkem, jsou města, která vám nemůžeme doporučit. Plná násilí, loupežných pouličních přepadení, politických rozbrojů a nepokojů, které způsobují boje mezi drogovými gangy. Podívejte se na města, která je lepší na svých toulkách po světě vynechat.

Ciudad Juarez, Mexiko: Mexické problémy a drogy- dobře známé problémy a toto je jedno z měst, kde je hodně problémů. Mnohé zločiny zde jsou nepotrestány, jelikož úplatné složky policejních složek využívají mnohé drogové gangy.Cestování se zde nedoporučuje.

Ciudad Juarez, Mexiko,Nejnebezpečnější města na světě

Caracas, Venezuela: Jedno z nejproblematičtějších měst ve Venezuele. Drogové kartely zde operují ve dne i v noci. Běžné jsou loupeže i jiné zločiny. Cestování po Venezuele je dobrodružné i tak, zkuste se Caracasu vyhnout.

Nejnebezpečnější města na světě, Caracas,Venezuela

Kapské Město, JAR: Vzhledem k výskytu chudoby a sociálních nepokojů město trpí extrémně vysokou mírou zločinů. Míří sem hodně turistů, protože je zde mnoho přírodních parků a rezervací, ale pokud už musíte přímo do Kapského Města, naplánujte si jeho návštěvu na den a nočnímu cestování se opravdu vyhněte.

M3

Rio de Janeiro, Brazílie: Je mnoho měst, která jsou v Brazílii mnohem nebezpečnější, než je Rio de Janeiro. Ale od té doby, co turisté míří hlavně sem se kriminalita a noční loupežná přepadení prudce navyšují. Pokud sem cestujete, buďte obezřetní a přijměte běžná bezpečnostní opatření. Cestování po Brazílii je pro pokročilé turisty a dobrodruhy.

Rio de Janeiro, Brazílie, Nejnebezpečnější města na světě

Guatemala City, Guatemala: I když má Guatemala mnoho turistických atrakcí a možností vyžití, doporučuje se všem vyhnout se hlavnímu městu. Pouliční krádeže, vraždy a další zločiny se váží na stále se zvyšující distribuci a výrobu drog. Cestování je zde velmi nebezpečné.

Guatemala City, Guatemala, Nejnebezpečnější města na světě

Acapulco, Mexiko: Není to tak dávno, kdy město bylo považováno za bezpečnou a luxusní rekreační oblast.Pro mnohé turisty je Acapulco stále populární, bohužel drogové kartely zde udělaly své a z okolí Acapulca se stala nebezpečná oblast. Statistiky ukazují nejvyšší počet vražd na světě cca 142 osob na 100 000 obyvatel.

Acapulco,Mexiko,Nejnebezpečnější města na světě

Bagdád, Irák: Bombové útoky, střelba a další násilné akce jsou běžné v Iráku. Pro občany USA byla tato země dlouho na seznamu , Kam necestovat´. Země je zničená, plná násilnických akcí a přepadení.

Bagdád, Irák,Nejnebezpečnější města na světě

Kábul, Afghánistán: To je jedno z nejnebezpečnějších měst na světě.Je ještě ve válečné zóně, i když američtí vojáci jsou postupně odstraňováni ze země. Teroristické útoky, včetně mnoha pumových útoků jsou běžné. Kábul čelí velmi nejisté budoucnosti a bude pravděpodobně velmi nebezpečné místo i v dohledné budoucnosti.

Kábul, Afghánistán, Nejnebezpečnější města na světě

Karáčí, Pákistán: Karáčí zažívá velké politické nepokoje a teroristické akce jsou na každodenním pořádku. Město charakterizují atentáty, sebevražedné útoky a válka gangů.

Karáčí, Pákistán, Nejnebezpečnější města