Magnat představil high-end sluchátka LZR

Magnat LZR

Magnat, přední výrobce vysokokvalitních audio zařízení, přichází s vlastní sérií sluchátek Magnat LZR. Tato novinka byla vyvinuta za použití nejmodernější laserové měřící techniky. High-endová řada LZR se skládá z rojice modelů, jejichž cena začíná od 2 600 Kč.

Modelová řada Magnat LZR se skládá ze sluchátek Magnat LZR 580, Magnat LZR 760/765 a Magnat LZR 980. Výrobce při jejich navrhování pracoval se světově proslulou společností Pininfarina a německým specialistou na design audio produkrů, studiem DesignWorx. Díky tomu mají sluchátka sluchátka skutečně exkluzivní a nezaměnitelný vzhled.

Magnat LZR

Kromě špičkového designu sluchátka nabízí i skvělý zážitek z poslechu. Trojice modelů je předdefonována od samého základu. Měniče Magnat LZR byli vyvíjeny za použití nejmodernějšího laserového měřícího systému, neboť klasické akustické metódy nedosahují přesnost a hloubku, které nabízí renomovaný systém Klippel. Extrémně vysoká přesnost, kterou poskytuje laser, zajišťuje efektivní optimalizaci pohonného systému, a to minimálně ve frekvenčním rozsahu nízké úrovně. Tím se zajistí zvýšená dynamika, sníží se faktor zkreslení a zlepší se i odolnost. Magnat LZR zní prostě lépe.

Magnat LZR 980

Referenční sluchátka LZR 980 jsou stělesněná nejmodernější technologie. Vlajkovou loď vystihují tři základní charakteristiky: kvalitní materiály, optimální ergonomie a audiofilní zvuk. Perfektní ergonómie a komfort jsou zajištěné pomocí praktických testů a případových studií. Optimální umístění sluchátek taky poskytuje nejlepší možnou izolaci pro vaše uši a ventilační systém Air-Tec zase zajišťuje, že si vždycky zachováte chladnou hlavu.

Magnat LZR 980

Magnat LZR 760 / 765

Série LZR 760 ukazuje, co sluchátka do uší znamenají. Jsou elegantní, exkluzivní a sofistikované. Série je určena individualistům s vysokými nároky. Osobitá pozornost byla věnována ergonómii a designu, nejmodernějším technologiím a dokonale vyváženému zvuku. Díky lehké konstrukci jsou ideálním společníkem na cesty.

Magnat LZR 760

Magnat LZR 580

Sluchátka Magnat LZR 580 jsou vyráběny v barvách černo-modrá, bílo-oranžová, červeno-černá a zeleno-fialová. Mají mladistvý vzhled a dynamický a silný zvuk. I tento základní model se vyznačuje špičkovými komponenty, optimálním materiálem a skvělým stylem.

Magnat LZR 580

Magnat LZR

Roman

redaktor Cool magazine