7 kanceláří jako stvořených ke kreativní tvorbě

Co má splňovat kancelář pro tvůrčí práci? Pro každého je to něco jiného. Někdo řekne "měla by být účelná, jednoduchá, vzdušná, prostorná, technicky zajištěná, světlá, čistá, přehledná, a druhý člověk to zase vidí jinak.

Každopádně přináším svůj pohled na pracovní interiéry aneb 7 typů kanceláře, které by byla radost využívat ke kreativní a smysluplné práci. Já osobně bych pro tyto prostory a způsoby zařízení interiérů asi vraždila. Dělám si srandu. Ne, vlastně si srandu vůbec nedělám.

 

Dělej to, co miluješ, a miluj to, co děláš.  Autor neznámý.

 

Pokud je tvůj život protkán prací, kterou opravdu zbožňuješ, je tvojí vášní… pak podle mého názoru má teprve život smysl. Pak totiž i osobní život je utvářen v duchu činnosti, kterou děláš a která je tebou prostoupena skrz na skrz.

 

 

1. Bílá

Čisté línie, jednoduchost a strohost. Nic nevyrušuje, nic neobtěžuje. Zelené drobné prvky zklidňují. Tento typ kanceláře se řadí spíš k těm umírněným.

Účelnost především.

 

white-home-office

 

2. Umělec

Čítárna, spisovna, místo pro napsání toho nejlepšího bestselleru? Styl, který není pro každého. Tak trochu pro podívína. A proč taky ne. Ty nejgeniálnější díla vznikají z per nebo pod rukama těch nejbláznivějších.

Své sny si rozhodně nenech nikým a ničím ukrást.

 

industrial-decor

 

3. Hra

Místo nejen pro práci. Život i práce je zábava. Alespoň by to tak mělo být. Můj názor. Kdo tomuto nerozumí, tak nepracuje na svých snech, nedělá to, co ho skutečně baví. Tím to nikomu nezazlívám a nechci, aby byl naštvaný. Jen se na tím možná trošičku zamysli.

Pro každého znamená hra něco jiného. Naštěstí.

 

Loft-Conversion-Haarlo-Netherlands-Living-Space-Indoor-Swing-Home-Office

 

 

4. Soukromí a výhled

Pro ty, kteří chtějí mít soukromí a zároveň i přehled o dění v domě. Styl je trošku retro a trubky dávají celému prostoru unikátní výraz.

extraordinary-valuable-industrial-lofts

 

5. Skleněná

Tento pracovní prostor dává pocit volnosti, možnosti čerpat energii z přírody – vzduch, slunce. Ta možnost vyběhnout kdykoliv, třeba i v dešti, ven je tak nelimitující a krásná. Inspirace pak přichází a přichází..

design8

 

6. Ryze stylové

Soukromý byt a pracovna v jednom. Přesně pro člověka, který nerozlišuje mezi pracovním a osobním časem. Všechno tak nějak splývá.

Ať žije originalita!

 

concrete-loft-design

 

7. Podkroví

Přiznané cihly, trámy, stropní okna. Jednoduše klasika, která asi nikdy neomrzí.

awesome-second-floor-design-in-loft-in-terronska-with-black-colored-handrail-which-is-made-from-metal-material-and-red-wall-made-from-brickstones-915x1220

 

amazing-second-floor-design-in-loft-in-terronska-with-soft-brown-wooden-floor-and-black-colored-handrail-made-from-metal-material-915x1220

 

Vybereš si? 

Piš do komentářů. Sdílej s námi to, co se ti líbí.

Foto: internet