Iron Sky: The Coming Race – první teaser

Iron Sky: The Coming Race - první teaser

Dlouhé roky Finové pracovali na prvním díle sci-fi Iron Sky, který byl dotován díky celosvětovému crowdfundingu. Když se jim to podařilo, film, ve kterém nacisti ovládli měsíc, z něhož pak zaútočili na Zemi, se dostal do kin a sklidil nečekaný úspěch. Mnohým tvůrcům fandovských filmů by takový úspěch pravděpodobně stačil, ale nadšenci už vymysleli pokračování. Tentokrát spatříme nacisty na dinosaurech. Podívejte se na první přehnaně natažený teaser Iron Sky The Coming Race.

Tyto dinosaury v novém filmu oživili nacističtí vědci a jejich úlohou bude podílet se na zničení Ameriky. Šílené nápady se z ohlasem střetli už v prvním díle. Méně známí herci a neobyčejná americká prezidentka s originálním scénářem jsou jedním z plusů prvního dílu.

Režie Iron Sky The Coming Race se ujal Tim Vuorensol. V roli Führera Wolfganga Kortzfleischa se objeví Udo Kier. V pokračování si zahraje opět i Julia Dietze, Stephanie Paul a taky Tom Green, bývalý manžel Drew Barrymore. Premiéra je plánována až na rok 2016. Film má zatím jen hotový scenář a Hitlera na Blondínke. Tak se jmenuje jeho Tyranosaurus Rex, který údajně umí i hajlovat.

Aleš

redaktor Cool magazine