Ellie Goulding a Marlou van Rhijn v nové kampani Nike Just DO It

Ellie Goulding a Marlou van Rhijn v nové kampani Nike Just DO It

Britská zpěvačka a skladatelka Ellie Goulding oznámila před několika dny svojí spolupráci se značkou Nike při příležitosti nové kampaně věnované ženám a hlavně ženskému běhu. 27 letá zpěvačka má totiž kromě zpěvu zálibu v běhu a fitness. "Cítím se docela hrdá na to, že mohu být poslem pro ženy, které si uvědomují, že být fit je lepší než být hubená," říká Goulding, které se už ve svých 18-ti letech podařilo zaběhnout 5 půlmaratónů. Pro Ellie není tato kampaň cizí. Naopak, zahrnuje to, co dělá v každodenním životě. Pracuje, tvrdě trénuje, baví se a snaží se dosáhnout nemožného s neuvěřitelnou vnitřní sílu a odhodláním.

Ellie Goulding 1

Nová generace žen. Ženy, které běží rychleji a jsou ochotné udělat víc, než je nutné, aby docílili svých nejlepších schopností. Tyto ženy oslavují nádherný pocit z neustálého pohybu. Letos se v létě vlna ženského sportu stala hmatatelnou i v Evropě, v době, kdy Nike pozval tisíce žen, aby se spojily v nejznámějších městech u příležitosti akce Own The Night s cílem povzbudit a dát jim příležitost, aby začali sportovat aktivně a zcela novým způsobem.

Ellie Goulding 15

Tato inspirace tlačí mladé ženy najít svou vnitřní houževnatost, odvahu a spontánnost. Kampaň zahrnuje sérii krátkých filmů, které zároveň zahajují novou kampaň Just Do It. Filmy jsou obsazeny hvězdami atletiky a kulturní scény Marlou van Rhijn a Ellie Goulding. Fotografie a videa si můžete prohlédnout níže.

Ellie Goulding

Ellie Goulding 6

Ellie Goulding 7

Ellie Goulding

Marlou van Rhijn

Marlou van Rhijn 1

 

Nike Presents Ellie Goulding: Ready for Anything

Marlou van Rhijn: Speed of Light

Ellie Goulding: A Melody of Movement

 

Aleš

redaktor Cool magazine