Apple vstoupil do světa nositelných technologií. Představil Watch.

Apple Watch

V úterý 9. září proběhla v prostorách Flint Centera kalifornského Cupertina, kde před třiceti lety představil Steve Jobs světu první Macintosh, speciální tisková konference. Apple již čtyřikrát v historii představil revoluční zařízení, která následně změnila celý technologický průmysl a nyní, Tim Cook, generální ředitl Apple, ukázal "nejlepší hodinky světa". Očekávané Apple Watch.

Apple Watch
Apple Watch jsou přizpůsobitelné. Můžete si nastavit typ i styl ciferníku, můžete použít pásek hodinek z různého materiálu a barev.

Apple Watch
Watch umožňuje použití zpousty aplikací třetích stran, podobně jako známe u iPhone nebo tabletu značky Apple.

Apple Watch
Do Watch si můžete uložit a poslouchat vaši oblíbenou hudbu.

Apple Watch
Watch má Taptic, který slouží jako zpětná zpětná vazba ze zápěstí, kterou zařízení využívá více způsoby. Vám slouží například k tomu, aby vás informovala, zda podle mapy odbočit doleva nebo doprava.

Apple Watch
S Apple Watch můžete velmi snadno vytvářet speciální jednoduché zprávy v podobě kreslených obrázků, animovaných ikon, tváří nebo smajlíků a odesílat je do jiným uživatelům.

Apple Watch
Apple Watch jsou vybaveny senzory a speciální platformou pro kondici a zdraví. Watch vás neustále sleduje a motivuje, abyste byli zdravější.

Apple Pay
Hodinkami už nemusíte nosit platební karty. Zaplatíte jednoduše přes Apple Pay bezdrátově.

Apple Watch
Můžete je použít jako hledáček pro váš iPhone, jako dálkové ovládání pro Apple TV a mnoho dalšího.

Apple Watch
Všechny hodinky Watch jsou vodotěsné.

Designový a technologický skvost by měl dorazit do prodeje v České republice začátkem roku 2015. Cena se bude pohybovat od 7 500 Kč za základní model. Hodinky Apple Watch budou nabízeny ve třech třech modelových řadách: Apple Watch, Apple Watch Sport a Apple Watch Edition.

Roman

redaktor Cool magazine