Dětské ponožky

Under Armour Heatgear Low Cut Black - YM (25,5-31,5)

Under Armour Heatgear Low Cut Black - YM (25,5-31,5) do obchodu >>

Dětské kotníkové ponožky Under Armour Heatgear Low Cut byly speciálně konstruovány pro vaše maximální pohodlí během celého dne. Disponují tvarovanou patou, která efektivně podporuje klenbu a zabezpečuje nižší únavu nohou. Originální materiál HeatGear je vysoce prodyšný a rychle odvádí veškerou vlhkost, tak aby si zachoval stálou svěžest, což doplňují ventilační prvky v konstrukci ponožek. Jistě uvítáte praktické balení po třech .. Vice Under Armour >>Under Armour Heatgear Low Cut Black - YL (31,5-36)

Under Armour Heatgear Low Cut Black - YL (31,5-36) do obchodu >>

Dětské kotníkové ponožky Under Armour Heatgear Low Cut byly speciálně konstruovány pro vaše maximální pohodlí během celého dne. Disponují tvarovanou patou, která efektivně podporuje klenbu a zabezpečuje nižší únavu nohou. Originální materiál HeatGear je vysoce prodyšný a rychle odvádí veškerou vlhkost, tak aby si zachoval stálou svěžest, což doplňují ventilační prvky v konstrukci ponožek. Jistě uvítáte praktické balení po třech .. Vice Under Armour >>Under Armour Heatgear Low Cut White - YM (25,5-31,5)

Under Armour Heatgear Low Cut White - YM (25,5-31,5) do obchodu >>

Dětské kotníkové ponožky Under Armour Heatgear Low Cut byly speciálně konstruovány pro vaše maximální pohodlí během celého dne. Disponují tvarovanou patou, která efektivně podporuje klenbu a zabezpečuje nižší únavu nohou. Originální materiál HeatGear je vysoce prodyšný a rychle odvádí veškerou vlhkost, tak aby si zachoval stálou svěžest, což doplňují ventilační prvky v konstrukci ponožek. Jistě uvítáte praktické balení po třech .. Vice Under Armour >>Under Armour Heatgear Low Cut White - YL (31,5-36)

Under Armour Heatgear Low Cut White - YL (31,5-36) do obchodu >>

Dětské kotníkové ponožky Under Armour Heatgear Low Cut byly speciálně konstruovány pro vaše maximální pohodlí během celého dne. Disponují tvarovanou patou, která efektivně podporuje klenbu a zabezpečuje nižší únavu nohou. Originální materiál HeatGear je vysoce prodyšný a rychle odvádí veškerou vlhkost, tak aby si zachoval stálou svěžest, což doplňují ventilační prvky v konstrukci ponožek. Jistě uvítáte praktické balení po třech .. Vice Under Armour >>inSPORTline Chlapecké thermo ponožky 30-33

inSPORTline Chlapecké thermo ponožky 30-33 do obchodu >>

Chlapecké thermo ponožky inSPORTline jsou multifunkční ponožky pro všechny druhy sportů, outdoorové aktivity i pro běžné nošení během chladnějšího a zimního období. Ponožky jsou vyrobeny ze speciální vlny Merino a polypropylenu s ionty stříbra. Díky těmto kvalitním materiálům přinášejí chlapecké thermo ponožky inSPORTline komfort i během intenzivních fyzických aktivit jako jsou snowboarding, běžky, bruslení či Nordic Walking. Při .. Vice inSPORTline >>Oblečení a móda | Dětské oblečení | Dětské ponožky

Oblečení a móda | Dětské oblečení | Dětské ponožky

Oblečení a móda | Dětské oblečení | Dětské ponožky